ادامه درگیری ها در شهر بیجی و شایعاتی مبنی بر عقب نشی داعش از تلعفر

دفاع از حرم خاطرات جنگ

سلام

اخبار امروز 29 آذرماه سال 1393 از اوضاع عراق رو به سمع و نظر شما عزیزان می رسانیم !


با برگشت نیروهای شیعی به عرصه میدان های جهادی در اقصی نقاط عراق ، شکاف پیشامد کرده در سامرا و بیجی و تلعفر و. ...در حال بسته شدن می باشد.

نیروهای شیعی توانستند داعش را از منطقه حی العصر بیرون کرده و تا قسمت الصینیه وادار به عقب نشینی کنند.

درگیری هاکماکان در شمال غربی شهر بیجی ادامه دارد.

با توجه به برگشت اغلب نیروهای شیعی عراق از مراسم اربعین دوباره تنور جنگ و به سود دولت قانونی عراق داغ شده است.

******

بقیه در ادامه مطلب

ادامه مطلب

گاهی به تیمارستان سری بزنید!

دفاع مقدس خاطرات جنگ دفاع از حرم

با سلام

تازه ترین مطلبی که حاج حمید داودآبادی نویسنده بسیار معروف دفاع مقدس بسیار تکان دهنده است، وی  که از عنفوان جوانی در جبهه های حق علیه باطل تیغ رویاروی با دشمن زده و امروز با تیغ قلم به سراغ دشمنان این مرز و بوم رفته و بارها از سوی امام خامنه ای مورد تفقد قرار گرفته اند اینبار از نقاط تاریکی از هنگامه آتش و خون سخن می گوید که بسیاری در داخل کشور یا آنرا سانسور میکنند یا نمیخواهند بدانند و آنانی نیز که مشتاق دانستن هستند در حسرت این اشتیاق می سوزند.

اما اینبار حاج حمید داودابادی نویسنده کتاب های تقدیر شده از معراج برگشتگان ، سید عزیز ، کمین جولای 82 و... که  از سوی امام خامنه ای ،  همیشه مورد تفقد قرار میگیرند حقایقی را از جنگ بیان نموده که روی دیگر سکه ی دفاع مقدس می باشد ....

این شما و این هم خاطرات حاج حمید حاج حمید داودابادی در عیادت از رهبری
ادامه مطلب

احتمال تسلط مجدد تکفیری های داعش بر بیجی !

دفاع از حرم

بسم الله الرحمن الرحیم

اگر طالب خبر اونم از نوع صحیح و با صحت و سقم هستید همین سایت مصباح الدجی مسجد امیرالمومنین علی علیه السلام رو پیگیری کنید که از بنگاه های تبلیغاتی و خبرفراکنی و حتی صداوسیمای معمولا در خواب خرسی فرو رفته بهتر هست و به نفع تر !


مطمئنا اسم شهرک بیجی رو شنیدید ! اما اینکه میدونید کجاست و اینا رو نمیدونم ؟

با کمک دوستانی که در فضای مجازی به عنوان حلقه واسط عمل میکنند و آخرین اخبار رو از منابع مختلف ( نیروهای عراقی، تکفیری ! و...) به دست میارن و نیز برخی نقشه ها و ... سعی میکنیم درک صحیحی ، فراتر و ورای حرفهای آب دوغ خیاری که احیانا از منابع مختلف شنیداری و تصویری میشنوید در اختیارتون میزاریم !

با ما باشید !
ادامه مطلب

حرف هایی که باید گفت ! قسمت اول

خاطرات جنگ دفاع از حرم

بسم الله النورقرار است از ناگفته هایی با شما بگویم که چند سالی است بر دل پر خون ما سنگینی میکند .... از ناگفته هایی که اگر شیعه علی باشید و مطلع شوید ...حداقل یک لحظه هم که شده است احساس سردی و سیخ شدن موی بدن تان را احساس میکنید ... اگر خون گریه نکنید !

قرار است از فجایایی بگویم که به عمد یا غیر عمد، تعمدا یا اشتباهی ، براساس یک تفکر احمقانه و اشتباهی از شما مخفی نگاه داشته می شود ... 

از حقایق اینجا صحبت خواهیم کرد

از حقایقی که شاید باورش سخت باشد چند سالی است از من و تو ما و شما به ناحق مخفی نگاه داشته میشود یا در بهترین حالت ، اطلاعاتی ناقص در اختیار ما قرار میگیرد و همین اطلاعات ناقص با پردازش ناقص تبدیل به مطالبی کاملا گمراه کننده می شود تا ما حتی ندانیم چرا امروز داعش توانسته است تا عراق را یکسره در تسخیر خویش دربیاورد؟

با ما باشید تا بدانید
ادامه مطلب

افتتاح کانال آپارات تارنمای مصباح الدجی

اطلاعیه مراسمات موضوعات روز آرشیو فیلم ها

ان شاء الله به زودی تصاویر مراسمات و فیلم های مراسمات روی تارنما قرار خواهند
 گرفت و شما عزیزان می توانید از این مراسمات استفاده نمایید
و عزیزان می توانند از این به بعد از کانال آپارات تارنما نیز استفاده نمایند

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic